PostWysłany: Pią 20:38, 06 Cze 2008    Temat postu:

PostWysłany: Pon 19:38, 09 Cze 2008    Temat postu:

NURT POTOK – CHLEBIANKA CHLEBNA 3-1 (0-1)

BRAMKI: Malik 2 (52, 85), Młocek (53) – Trybus (10-rzut wolny)

POTOK: Lichoń – Jedziniak, Krychta, Lisowski, Cieślak, Machnik (46. Biernacki), Gunia (46. Janeczek), Banasiak, Malik, Młocek, Czapski (87. Karamon)

CHLEBNA: Urbanek – Biedroń, Trybus. Gierlicki, A. Wojtowicz, Czechowski (46. Pawłowski), P. Wojtowicz, Bielański, Głowacki (67. Grzesik), Szopa (46. Wilk), Ruszel

SĘDZIOWALI Jan Dunaj oraz Antoni Pelczarski i Paweł Kobak (Jasło)
WIDZÓW 150.

W derbach gminy Jedlicze tym razem lepszy Nurt. Gospodarze mimo wygranej z wymagającym rywalem plany o awansie o klasę wyżej będą musieli odłożyć na przyszły sezon. Prowadzenie objęli goście po strzale z rzutu wolnego Trybusa.

Gospodarze przyspieszyli grę w drugiej połowie, wykorzystując zmęczenie Chlebianki. Na wyróżnienie w drużynie Nurtu zasłużyli: Michał Krychta, Radosław Banasiak, Damian Młocek i Damian Czapski.

Źródło: Nowiny

Ja
Średnio zaawansowany

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 48

PostWysłany: Czw 10:40, 12 Cze 2008    Temat postu:

Może należałoby zrobić ankietę na najlepszego zawodnika rundy wiosennej ??

Admin

Posty: 380

PostWysłany: Pią 20:14, 15 Sie 2008    Temat postu: LKS Chlebianka - LKS Trześniów

Pierwszy mecz zapowiada się interesująco. Pierwszy raz w historii Chlebianka zagra z Trześniowem. Patrząc na wyniki sparingów a także naszych rywali a także z faktu z w zespole tym nie było zbyt wiele wzmocnien przed sezonem Chlebianka powinna sobie poradzić, zwłaszcza że skład na ten sezon jest silniejszy niz w poprzednim. Po odbyciu słuzby wojskowej a także po powrocie z zagranicy zawodników nasz zespół wydaje się być jednym z głównych kandydatów do awansu w tym sezonie.

Admin

Posty: 380

PostWysłany: Nie 14:13, 17 Sie 2008    Temat postu: LKS Chlebianka - LKS Trześniów

Chlebianka wygrała 5-2.

lkstrzesniow

Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 8

PostWysłany: Nie 16:32, 17 Sie 2008    Temat postu:

Szerszy opis meczu dostępny na naszej stronie

Tak jak zapowiadalo sie w waszje zapowiedzi, tak tez sie stalo, chociaz moglo zakonczyc sie inaczej:)

Widac ze chlopaki u was troche klepia, szczegolnie Owen Smile dawal sie we znaki naszym obrońcom, 18 tez szarżował,

pzdr patab
zycze dalszych sukcesów

Ostatnio zmieniony przez lkstrzesniow dnia Nie 16:32, 17 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Admin

Posty: 380

PostWysłany: Pią 17:43, 22 Sie 2008    Temat postu:

W drugiej kolejce najciekawiej powinno być w Potoku i w Trzesniowie gdzie dojdzie do pojedynków derbowych. Nas najbardziej interesuje mecz w Potoku ponieważ rywalem Nurtu będzie drużyna Chlebianki. Obydwie dobrze rozpoczeły sezon wygrywają swoje pierwsze spotkania. Nurt potok pokonał na wyjezdzie Grodzisko Wietrzno 3-2 a Chlebianka pokonała na własnym boisku drużyne z Trześniowa w stosunku 5-2. W poprzedniej rundzie Chlebianka uległa w Potoku 1-3 po 2 bramkach Malika i Młocka a dla Chlebnej trafienie zaliczył Trybus pokonując bramkarza Lichonia z rzutu wolnego. Miejmy nadzieje że teraz sytuacja się odwróci i to Chlebianka zdąbędzie 3 punkty.

Nurt Potok - CHLEBIANKA CHLEBNA
niedziela godz. 12,45

Posty: 8

PostWysłany: Nie 12:26, 24 Sie 2008    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych] w 2 kolejce pokonał Milcze 2:1, po golach Mateusza Hebdy z 15 minuty, i trafieniu z wolnego(25metrow) J.Tabisz z 65minuty, honorowa bramkę z rzutu karnego w ostatniej minucie zdobył Witek.

Sędziowanie wiele do życzenia Evil or Very Mad

Admin

Posty: 380

PostWysłany: Pon 20:06, 25 Sie 2008    Temat postu:

NURT POTOK - CHLEBIANKA CHLEBNA 4-3 (2-2)

BRAMKI: R. Ginalski 2 (35, 45), Lisowski (51), D. Młocek (60) - Biedroń (1), Kłoskowicz (5), Ruszel (47).

POTOK: J. Młocek - D. Ginalski, Krychta, Jedziniak, Cieślak, Lisowski (74. Karamon), Gunia (78. Englot), P. Wojtowicz, Banasiak, D. Młocek, R. Ginalski.

CHLEBNA: Czekański - Cynarski, Michalczyk, Gierlicki, Wojtowicz, Biedroń, Paluch, Trybus, Głowacki (46. Ruszel), Kłoskowicz, Maciejowski.

SĘDZIOWALI Bolanowski oraz Kijowski i A. Bargiel (Krosno).
WIDZÓW 300.

Derby Gminy Jedlicze obfitowały w wiele emocji, ale mimo to odbyły się w przyjaznej atmosferze, o czym świadczy brak chociażby jednej żółtej kartki. Po 5 minutach niespodziewanie dwoma bramkami prowadzili już goście. Jednak przed przerwą Nurt zdołał doprowadzić do remisu, dzięki dwóm trafieniom Rafała Ginalskiego.

Oprócz niego bardzo dobre recenzje za grę w tym meczu zebrał Jacek Młocek - 46 letni bramkarz miejscowych, który kilka razy uchronił swój zespół od utraty gola. Bardzo dobre zawody w drużynie gospodarzy rozegrali także stoper - Michał Krychta oraz pomocnicy: Radosław Banasiak i Tomasz Lisowski.

Źródło: [link widoczny dla zalogowanych]

Admin

Posty: 380

PostWysłany: Nie 14:00, 31 Sie 2008    Temat postu:

LKS Chlebianka - LKS Wojaszówka 3-0 (3-0)

Bramki: Głowacki, Sitar, Kłoskowicz

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie 14:02, 31 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Admin

Posty: 380

PostWysłany: Pon 15:07, 08 Wrz 2008    Temat postu:

Grodzisko Wietrzno - Chlebianka Chlebna 1-1 (0-1)

Kucharski (65-karny) - Kłoskowicz (35)

Admin

Posty: 380

PostWysłany: Pią 16:41, 12 Wrz 2008    Temat postu: Iwla - Chlebna

Najcięższy mecz sezonu!!

W niedziele piłkarze Chlebianki wybiorą sie do lidera z Iwli na mecz 5 kolejki. Po 4 kolejkach Iwełka ma komplet punktów, 21 bramek strzelonych i tylko 1 stracona. Z pewnością remis byłby dobrym wynikiem dla naszej drużyny. Kibice mogą sami przekonać się o grze lidera w niedziele na stadionie w Iwli o godz. 12,45.

PostWysłany: Pon 9:57, 22 Wrz 2008    Temat postu:

Jak mnie nie ma w domu to widze ze nikt nie napisze a zresztą takim wynikiem nie ma się co chwalić bo była katastrofa...

Chlebianka Chlebna – Milcza 0-5 (0-1)
Stasik 3 (15, 47, 73), Przybylski (51), P. Wielobób (54).

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM MIESZKAŃCÓW-CHLEBNA-PIOTRÓWKA-PORĘBY-PODNIEBYLE Strona Główna -> Chlebianka Chlebna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)